Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία- Παράρτημα Καστοριάς, σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του νομού Καστοριάς και το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας, σ α ς    π ρ ο σ κ α λ ε ί

στη  βράβευση των μαθητών των Δημοτικών Σχολείων του Νομού  Καστοριάς, που διακρίθηκαν στον 17ο Πανελλήνιο Μαθηματικό  Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά», καθώς και των μαθητών Γυμνασίων του νομού μας που διακρίθηκαν σε διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε. κατά το σχολικό έτος 2022-2023.

Η τελετή της βράβευσης θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 6 μμ, στο μεγάλο αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας στην Καστοριά.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 69 guests και κανένα μέλος