H  καθιερωμένη θεματική φωτογράφηση για τα ημερολόγια του έτους πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας από το Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Θέμα της φετινής φωτογράφησης ήταν "οι μικροί ζωγράφοι". Το σκηνικό της φωτογράφησης  αποτελείται εκτός των άλλων και από ζωγραφιές που έχουν φιλοτεχνηθεί από μαθητές του σχολείου μας σε συνεργασία με την εικαστικό κυρία Ελευθερία Πρωτόγερου. Τα παιδιά ντυμένα σαν μικροί ζωγράφοι με τα πινέλα, τα χρώματα και τις παλέτες τους ομόρφυναν το θεατράκι μας και με χαρά και ανυπομονησία απαθανάτισαν την στιγμή!

Ευχαριστούμε πολύ  το Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων για την εξαιρετική πρωτοβουλία τους!

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 85 guests και κανένα μέλος