Σε μια προσπάθεια να απαλύνουμε τον πόνο και να καλύψουμε τις βασικές ανάγκες που προέκυψαν από τον καταστροφικό σεισμό στην Τουρκία και τη Συρία, το σχολείο μας, κάνοντας έκκληση στους γονείς, συγκέντρωσε μια σημαντική ποσότητα ειδών πρώτης ανάγκης.   Τα είδη παραδόθηκαν, τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου, στο τοπικό κλιμάκιο του Ε.Ε.Σ. και θα προωθηθούν στις περιοχές που επλήγησαν.

Στις δύσκολες εποχές που περνάμε, δείξαμε ότι η ανθρωπιά ξεπερνάει τα ατομικά προβλήματα και τις δυσκολίες.   Ένα μεγάλο ευχαριστώ και πολλά συγχαρητήρια στους γονείς και τα παιδιά του σχολείου μας, για την ευαισθησία τους και την ανταπόκρισή τους!

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 13 guests και κανένα μέλος