Αγαπητοί Γονείς,Ο Πανελλήνιος Διαγωνισμός STEM Ρομποτικής θα πραγματοποιηθεί στην Κοζάνη στις  9 Μαρτίου 2024. Επειδή τα χρονικά περιθώρια για την υποβολή της αίτησης και για την προετοιμασία μας είναι πολύ περιορισμένα και καθώς η συμμετοχή σε αυτόν αποτελεί σημαντική δέσμευση για όσους επιλεγούν, παρακαλούμε πολύ μέχρι αύριο Παρασκευή 16/02/2024 να δηλώσετε ΥΠΕΥΘΥΝΑ τη συμμετοχή του παιδιού σας σε αυτόν προσκομίζοντας υπογεγραμμένο το έντυπο Γονικής Συναίνεσης, το οποίο δόθηκε σήμερα από τον καθηγητή Πληροφορικής κ. Μήλιο Σάκη. Ο Συνολικός Αριθμός των μαθητών/τριών που θα λάβουν μέρος από τις Ε΄ και  ΣΤ΄ τάξεις είναι 4 (τέσσερις) και θα προκύψει, εφόσον οι ενδιαφερόμενοι/νες είναι περισσότεροι/ρες, έπειτα από κλήρωση. Η συμμετοχή στο Διαγωνισμό ΔΕΝ είναι υποχρεωτική.Ευχαριστούμε πολύ.

Η Διευθύντρια,Αγνή Ι. Κανδύλη

Πληροφορίες στην παρακάτω ιστοσελίδα