Την Παρασκευή 9 Νοεμβρίου γιορτάσαμε στο σχολείο μας τα Ελευθέρια της πόλης μας.

Την γιορτή παρουσίασαν οι μαθητές της Γ'  τάξης με τη συμμετοχή  ....... των γιαγιάδων και

των παππούδων τους.

Την εκδήλωσή μας τίμησαν οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου κ. Έλενα Ζυγούρη και κ. Θόδωρος Μαρδίρης.

Ήταν μια ξεχωριστή και πρωτότυπη γιορτή που γέμισε χαρά και περηφάνια τρεις γενιές, παππούδες και γιαγιάδες,

μαμάδες και μπαμπάδες και φυσικά τα παιδιά.

Στο τέλος της γιορτής δόθηκαν αναμνηστικά στις συμμετέχουσες γιαγιάδες και στους συμμετέχοντες παππούδες.

Συγχαρητήρια σε όλους τους πρωταγωνιστές, μικρούς και μεγάλους, τους εκπαιδευτικούς των τάξεων, τη θεατρολόγο,

την εικαστικό, ιδιαίτερα όμως στη μουσικό του σχολείου, Αγγελική Ζερβομανωλάκη για τη σύλληψη και την υλοποίηση της ιδέας.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 45 guests και κανένα μέλος